Chata Přívlaky

Chata je na konci vesnice Přívlaky přímo u řeky Sázavy. Vyjímečností této chaty je klid a soukromí. Chata má udržovanou zahradu a velkou předností je venkovní posezení napojené přímo na chatu kde je gril a PIZZA kamna, kde se dá také vynikajícím způsobem grilovat maso. Je možné si zapůjčit člun a sjet si část Sázavy. Chata je stylově zařízena.

Ubytování na chatě:

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 8osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje:

V přízemí je ložnice kde jsou dvě postele a jedná z nich se dá rozložit na plnohodnotné dvoulůžko. Vejdou se sem bez problému 3 dospělé osoby. Tento pokoj využíváme pro děti na hraní. Jsou k dispozici hračky.

V prvním patře je menší a větší ložnice, kde je velká manželská postel a rozkládací přistýlka. Všechny pokoje mají výhled na řeku Sázavu.

Chatu si můžete projít přes naší virtuální prohlídku a to: PROHLÍDKA

Sociální zařízení:

V přízemí je 1x WC, sprchový kout a vana

Vytápění:

Vytápění je elektrické, v obývacím pokoji je krb, který vytopí větší část objektu.

Doprava a parkování:

Příjezd automobilem je až přímo před chatu, parkování na vlastním pozemku za plotem.

Stravování:

V chatě je plně vybavená kuchyň s el. troubou, plynová deska, velkou ledničkou, mikrovlnkou, myčkou, rychlovarnou konvicí, kávovarem Espresso. K dispozici je i veškeré nádobí na vaření a servírování.

 

Vybavení chaty:

Kuchyň má veškeré základní vybavení, lednice, trouba, plynový sporák, myčka nádobí, mixér, espresso kávovar na kapsle, rychlovarná konvice, talíře, nádobí, příbory atd…

Každý pokoj má TV, v obývacím pokoji je přehrávač CD a Rádio